(048)771-13-18, (048)771-13-15

(048)771-13-18, (048)771-13-15

grekovka@gmail.сom

grekovka@gmail.сom

Освітньо-професійна програма «Скульптура» поєднує славетні традиції академічної школи і сучасні тенденції. Навчальна програма оновлюється згідно сучасних викликів і тенденцій у скульптурній практиці, запроваджуються нові вибіркові дисципліни, що ставить за мету активізувати дослідницьку та пошукову діяльність здобувачів освіти, розкрити їх індивідуальну мову і схильності, адаптувати до актуальних мистецьких практик та розширити спектр використовуваних матеріалів і технік.

З моменту заснування і до теперішнього часу методика викладання скульптури стоїть на принципах академічної школи. Провідним видом залишається станкова скульптура. У програму навчання входить також проектування пам’ятників, меморіальних дошок, фонтанів, паркової та архітектурної пластики. Здобуваються навички формовки, лиття, роботи в матеріалі. Відчуття тривимірного об’єму у просторі, пластики і форми, розвиток художнього смаку і власного стилю завдяки фундаментальним знанням пластичної анатомії і історії світового образотворчого мистецтва –  надважливі цілі навчання майбутнього скульптора. Здобувачі освіти освітньо-професійної програми «Скульптура» вивчають методику викладання свого ремесла та проходять педагогічну практику в школах. Скульптурне відділення співпрацює з містом і областю на ниві міського дизайну. Так, на вулицях міста, парках і скверах з’являються сучасні скульптури і арт об’єкти, здобувачі освіти набувають важливого професійного досвіду і виховуються в любові і повазі до власної праці.

ДОКЛАДНІШЕ ПРО ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ “СКУЛЬПТУРА”

ВИКЛАДАЧІ

ЛУКІН МИКОЛА БОРИСОВИЧ

Голова циклової комісії освітньої програми «Скульптура». Викладач спеціальних дисциплін Комунального закладу «Одеський художній фаховий коледж ім. М. Б. Грекова»

Кваліфікаційна категорія: «Спеціаліст першої категорії».
Педагогічний стаж: 11 років.
Освіта:
· Одеське художнє училище ім. М.Б. Грекова, відділення живопису, викладачі: Коваленко С.С., Лихоліт О.К., Логвін О.І. (2009);
· Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського, художньо-графічний факультет, кваліфікація: «Викладач образотворчого мистецтва, магістр педагогічної освіти». Викладачі: Лозовський С.В., Недошитко О.М., Токарева О.В. (2014).

Викладає дисципліни: «Рисунок», «Живопис», «Основи композиції і професійної майстерності», «Композиція», «Професійна майстерність», «Практика», вибіркові дисципліни: «Майстерність живопису», «Основи менеджменту мистецтва і проектної діяльності».

Докладніше:
https://mykolalukin.wixsite.com/my-site-1/home

АХТИРСЬКИЙ Андрій Андрійович

Викладач спеціальних дисциплін Комунального закладу «Одеський художній фаховий коледж ім. М. Б. Грекова»

Кваліфікаційна категорія: «Спеціаліст першої категорії»
Педагогічний стаж: 11 років.
Освіта:
· ОХУ ім. М.Б. Грекова, скульптурне відділення (2009);
· Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського. Диплом магістра, спеціальність: «Образотворче мистецтво», кваліфікація: «Викладач образотворчого мистецтва» (2014).

Викладає дисципліни: «Професійна майстерність», «Композиція», «Основи композиції і професійної майстерності», «Практики» Займється різними художніми практиками та виставковою діяльністю, працює в таких дисциплінах: скульптура, живопис, графіка, інсталяція, 3д графіка.

ЗІЛЬБЕРБЕРГ Юрій Давидович

Викладач спеціальних дисциплін Комунального закладу «Одеський художній фаховий коледж ім. М. Б. Грекова»

Кваліфікаційна категорія: «Спеціаліст першої категорії»
Педагогічний стаж: 19,7 років.
Освіта:
· Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова (1967-1971), відділення скульптури;
· Дагестанське художнє училище ім. М. А. Джемала, відділення ПРЧ (1975);
· Міжнародна Одеська Академія мистецтв, скульптурне відділення (викладачі Г. Палатніков, О. Князик, Л. Колесник, Л. Ібрагімова) (1994-1996);
· Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського художньо-графічний факультет (2011).

Викладає дисципліни: «Скульптура», «Основи композиції і професійної майстерності», «Композиція» і «Професійна майстерність».

З 1992 член секції «Скульптура» НСХУ.
Працює в області декоративної скульптури, малої пластики і графіки. Приймав участь у всеукраїнських, обласних, міжнародних групових виставках, також відбувалися і персональні виставки.

ЗАПОРОЖЕЦЬ Дмитро Олександрович

Викладач спеціальних дисциплін Комунального закладу «Одеський художній фаховий коледж ім. М. Б. Грекова»

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії».
Педагогічний стаж: 10 років.
Освіта:
· Одеське художнє училище ім. М.Б. Грекова за спеціальністю «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» та здобув кваліфікацію скульптора- виконавця, викладача (1996 – 2001);
· Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, спеціальність «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», кваліфікація художник-скульптор (2003 – 2009).

Викладає дисципліни: «Рисунок», «Скульптура», «Основи композиції і професійної майстерності», «Композиція», «Професійна майстерність», вибіркові дисципліни «Майстерність скульптури».

Викладач професійно виконує та реставрує скульптури з каменю (граніту, мармуру, пісковика), бронзи, гіпсу, кераміки, синтетичних полімерних матеріалів. Більше 10 років займається безліччю проектів з реставрації та реконструкції різних деталей декору та скульптури, а також відтворював ліпний декор за заданими параметрами.

ЗАХАРЧЕНКО ВАЛЕНТИН АНДРІЙОВИЧ

Викладач спеціальних дисциплін Комунального закладу «Одеський художній фаховий коледж ім. М.Б. Грекова»

Кваліфікаційна категорія: «Спеціаліст першої категорії».
Педагогічний стаж: 50 років.
Освіта:
· Одеський державний педагогічний інститут ім. К.Д. Ушинського, художньо-графічний факультет (1968-1972 рр.), кваліфікація: «Магістр педагогічної освіти, вчитель малювання і креслення середньої школи».

Викладає дисципліни: «Рисунок», «Живопис», «Основи композиції і професійної майстерності», «Композиція» і «Професійна майстерність».

Член секції «Живопис» ОООНСХУ. Постійний учасник міських, обласних, всеукраїнських та зарубіжних виставок. Твори знаходяться в особистих колекціях.