(048)771-13-18, (048)771-13-15

(048)771-13-18, (048)771-13-15

grekovka@gmail.сom

grekovka@gmail.сom

Освітньо-професійна програма «Скульптура» поєднує славетні традиції академічної школи і сучасні тенденції. Навчальна програма оновлюється згідно сучасних викликів і тенденцій у скульптурній практиці, запроваджуються нові вибіркові дисципліни, що ставить за мету активізувати дослідницьку та пошукову діяльність здобувачів освіти, розкрити їх індивідуальну мову і схильності, адаптувати до актуальних мистецьких практик та розширити спектр використовуваних матеріалів і технік.

З моменту заснування і до теперішнього часу методика викладання скульптури стоїть на принципах академічної школи. Провідним видом залишається станкова скульптура. У програму навчання входить також проектування пам’ятників, меморіальних дошок, фонтанів, паркової та архітектурної пластики. Здобуваються навички формовки, лиття, роботи в матеріалі. Відчуття тривимірного об’єму у просторі, пластики і форми, розвиток художнього смаку і власного стилю завдяки фундаментальним знанням пластичної анатомії і історії світового образотворчого мистецтва –  надважливі цілі навчання майбутнього скульптора. Здобувачі освіти освітньо-професійної програми «Скульптура» вивчають методику викладання свого ремесла та проходять педагогічну практику в школах. Скульптурне відділення співпрацює з містом і областю на ниві міського дизайну. Так, на вулицях міста, парках і скверах з’являються сучасні скульптури і арт об’єкти, здобувачі освіти набувають важливого професійного досвіду і виховуються в любові і повазі до власної праці.

ВИКЛАДАЧІ

ЛУКІН МИКОЛА БОРИСОВИЧ

Голова циклової комісії освітньої програми «Скульптура». Викладач спеціальних дисциплін Комунального закладу «Одеський художній фаховий коледж ім. М. Б. Грекова»

Кваліфікаційна категорія: «Спеціаліст першої категорії».
Педагогічний стаж: 11 років.
Освіта:
· Одеське художнє училище ім. М.Б. Грекова, відділення живопису, викладачі: Коваленко С.С., Лихоліт О.К., Логвін О.І. (2009);
· Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського, художньо-графічний факультет, кваліфікація: «Викладач образотворчого мистецтва, магістр педагогічної освіти». Викладачі: Лозовський С.В., Недошитко О.М., Токарева О.В. (2014).

Викладає дисципліни: «Рисунок», «Живопис», «Основи композиції і професійної майстерності», «Композиція», «Професійна майстерність», «Практика», вибіркові дисципліни: «Майстерність живопису», «Основи менеджменту мистецтва і проектної діяльності».

Докладніше:
https://mykolalukin.wixsite.com/my-site-1/home

АХТИРСЬКИЙ Андрій Андрійович

Викладач спеціальних дисциплін Комунального закладу «Одеський художній фаховий коледж ім. М. Б. Грекова»

Кваліфікаційна категорія: «Спеціаліст першої категорії»
Педагогічний стаж: 11 років.
Освіта:
· ОХУ ім. М.Б. Грекова, скульптурне відділення (2009);
· Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського. Диплом магістра, спеціальність: «Образотворче мистецтво», кваліфікація: «Викладач образотворчого мистецтва» (2014).

Викладає дисципліни: «Професійна майстерність», «Композиція», «Основи композиції і професійної майстерності», «Практики» Займється різними художніми практиками та виставковою діяльністю, працює в таких дисциплінах: скульптура, живопис, графіка, інсталяція, 3д графіка.

ЗІЛЬБЕРБЕРГ Юрій Давидович

Викладач спеціальних дисциплін Комунального закладу «Одеський художній фаховий коледж ім. М. Б. Грекова»

Кваліфікаційна категорія: «Спеціаліст першої категорії»
Педагогічний стаж: 19,7 років.
Освіта:
· Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова (1967-1971), відділення скульптури;
· Дагестанське художнє училище ім. М. А. Джемала, відділення ПРЧ (1975);
· Міжнародна Одеська Академія мистецтв, скульптурне відділення (викладачі Г. Палатніков, О. Князик, Л. Колесник, Л. Ібрагімова) (1994-1996);
· Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського художньо-графічний факультет (2011).

Викладає дисципліни: «Скульптура», «Основи композиції і професійної майстерності», «Композиція» і «Професійна майстерність».

З 1992 член секції «Скульптура» НСХУ.
Працює в області декоративної скульптури, малої пластики і графіки. Приймав участь у всеукраїнських, обласних, міжнародних групових виставках, також відбувалися і персональні виставки.

ЗАПОРОЖЕЦЬ Дмитро Олександрович

Викладач спеціальних дисциплін Комунального закладу «Одеський художній фаховий коледж ім. М. Б. Грекова»

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії».
Педагогічний стаж: 10 років.
Освіта:
· Одеське художнє училище ім. М.Б. Грекова за спеціальністю «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» та здобув кваліфікацію скульптора- виконавця, викладача (1996 – 2001);
· Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, спеціальність «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», кваліфікація художник-скульптор (2003 – 2009).

Викладає дисципліни: «Рисунок», «Скульптура», «Основи композиції і професійної майстерності», «Композиція», «Професійна майстерність», вибіркові дисципліни «Майстерність скульптури».

Викладач професійно виконує та реставрує скульптури з каменю (граніту, мармуру, пісковика), бронзи, гіпсу, кераміки, синтетичних полімерних матеріалів. Більше 10 років займається безліччю проектів з реставрації та реконструкції різних деталей декору та скульптури, а також відтворював ліпний декор за заданими параметрами.